Home >Produkty >Venkovní osvětlení
GHM ECLATEC - STELIUM

Svítidlo STELIUM pochází z dlouhé tradice svítidel ECLATEC určených pro veřejné osvětlení. Víceúčelové svítidlo STELIUM vybavené širokou škálou variant a volitelných prvků má všechny výhody, které mu umožňují zařadit se mezi uznávané hvězdy veřejného a městského osvětlení. Svítidlo STELIUM si zakládá na funkčnosti, ale je také charakteristické svými vyváženými křivkami a odměřenými objemy, takže velice dobře zapadá do městské zástavby, aniž by svým tvarem narušovalo běžné orientační body obyvatel.

GHM ECLATEC - ZELDA

Svítidlo ZELDA je součástí portfolia produktů s LED technologií. Jedná se o úspěšný návrh, co do jednoduchosti, účinnosti a výkonu. Jeho zabudovaná koule (Easylink ®) zajišťuje rychlou a elegantní úpravu na dřík sloupu nebo na výložník. Horní kryt je demontovatelný a vyměnitelný a pojme všechny LED zdroje a ovládací zařízení. Svítidlo ZELDA je nabízeno ve třech velikostech a dvou úpravách (S, základní a X, excellence). Úroveň S splňuje požadavek na bezúdržbovost, zatímco verze X umožňuje snadnou údržbu bez nářadí. ZELDA, když jde umění ruku v ruce s technologickým pokrokem.

GHM ECLATEC - LINK

Svítidlo pro pěší zóny a chodníky LINK vytváří elegantní spojení mezi funkcí a tvarem. V noci velice dobře odvádí svoji práci a dává chodcům důležitý pocit bezpečí. Zároveň také nabízí celou řadu možností tak, že v městské atmosféře dodává osobnější ráz. Ve dne jeho čistý design souzní s různými městskými panoramaty. Svítidlo LINK dělá čest svému jménu (link = spojení) a vytváří rozhodně moderní spojení mezi nocí a dnem. Toto svítidlo je v nabídce v mnoha verzích: s hladkými nebo vzorovanými hlubokými kryty a průhlednými nebo matnými mělkými kryty.

GHM ECLATEC - STANZA

Svítidlo STANZA vzniklo z potřeby omladit, ale ne opustit siluety klasických 4rammených svítidel. Šťastné spojení materiálů dodává tomuto svítidlu kouzelný nádech, který odhalí šarm a tajemství historických měst. A v moderním prostředí svítidlo STANZA naznačí tajemství města, které je přátelské a přívětivé, ale také hledí do budoucnosti. Svítidla STANZA jsou nabízena jako verze pro montáž na dřík sloupu nebo k zavěšení a jsou k dispozici v několika variantách. Ve své LED verzi obsahuje modul SOMLED 1 nebo LED pásky typu BLS.

GHM ECLATEC - ITEM

ITEM je rodina svítidel pro silnice, chodníky, parky a náměstíkteré je dostupné v opravdu velkém množství variant designu, barev, provedeních, charakteristik a povrchových úprav. Navíc ve velikosti o průměru 500 a 600mm si opravdu vybere každý, kdo potřebuje vyřešit osvětlení své obce, města nebo i soukromého areálu.
Dlouhá životnost, robustnost, dostupnost provedení na sloup, na výložník, zavěšené, ve verzi bez-ramenné, 1-raménné, 2-ramenné, 4-ramenné, s velkým skleněným difuzorem, s plochým sklem, s povrchovou úpravou s čárkami, hladkou, ve tvaru včelí plástve a to vše navíc ve všech barvách vzorníku AKZO NOBEL, RAL a Pantone nejsou zdaleka všechny možnosti, ze kterých je možné vybírat. 

GHM ECLATEC - KERIS
KERIS je rodina světlometů. které jsou dostupné ve verzích 2, 3, 4, 5 a 6, v závislosti na výkonu a charakteru využití.
Velmi dlouhá životnost, robustnost, možnost instalace velmi vzdáleného elektronického měniče (předřadníku) od LED modulů nejsou zdaleka jedinými přednostmi tohoto svítidla před ostatními produkty na trhu.
2200K, 2400K, 2700K, 3000K, 4000K, 5700K. Takovou škálu nenajdete snad u žádného jiného světlometu.
L90 > 106000 hodin, IP66, IK09 a mnohé další parametry ve své kombinaci přinášejí velmi vysokou užitnou hodnotu.