Home >Produkty >Venkovní osvětlení
TUNGSRAM SLBt - veřejné osvětlení

TUNGSRAM představuje nejnovější generaci LED svítidel pro veřejné osvětlení. SLBt přináší exkluzivní řešení každé světelné situace, a to za rozumné ceny. Svítidlo plně nahradí HID výbojky o výkonu 35 - 100W a CFL výbojky 24 - 36W. SLBt je vynikají-cím LED řešením pro malé, střední i velké obce i města. Především tam, kde je nižší až střední provoz. Zvládne původně nesplnitelná zatřídění při různých roztečích i výškách.

TUNGSRAM SLBt Biodynamické - veřejné osvětlení

Představujeme nejnovější LED silniční a pouliční svítidlo Tungsram SLBt, které přináší řešení každé světelné situace a to i pro případy, kde je omezený rozpočet. Svítidlo plně nahradí výbojky 35 - 100W HID a 24 - 36W CFL. SLBt je skvělé LED řešení pro vedlejší silnice, ulice a další veřejné prostory, kde je vyžadována nízká úroveň osvětlení. SLBt mění svou barvu světla (teplotu chromatičnosti) na základě automatického programu, který podporuje funkci „biologického rytmu“ lidského těla. Tento proces je zodpovědný za hladinu hormonů melatonin a kortizol v našem těle, které významě ovlivňují kvalitu spánku.

GHM ECLATEC - STELIUM

Svítidlo STELIUM pochází z dlouhé tradice svítidel ECLATEC určených pro veřejné osvětlení. Víceúčelové svítidlo STELIUM vybavené širokou škálou variant a volitelných prvků má všechny výhody, které mu umožňují zařadit se mezi uznávané hvězdy veřejného a městského osvětlení. Svítidlo STELIUM si zakládá na funkčnosti, ale je také charakteristické svými vyváženými křivkami a odměřenými objemy, takže velice dobře zapadá do městské zástavby, aniž by svým tvarem narušovalo běžné orientační body obyvatel.

GHM ECLATEC - ZELDA

Svítidlo ZELDA je součástí portfolia produktů s LED technologií. Jedná se o úspěšný návrh, co do jednoduchosti, účinnosti a výkonu. Jeho zabudovaná koule (Easylink ®) zajišťuje rychlou a elegantní úpravu na dřík sloupu nebo na výložník. Horní kryt je demontovatelný a vyměnitelný a pojme všechny LED zdroje a ovládací zařízení. Svítidlo ZELDA je nabízeno ve třech velikostech a dvou úpravách (S, základní a X, excellence). Úroveň S splňuje požadavek na bezúdržbovost, zatímco verze X umožňuje snadnou údržbu bez nářadí. ZELDA, když jde umění ruku v ruce s technologickým pokrokem.

GHM ECLATEC - LINK

Svítidlo pro pěší zóny a chodníky LINK vytváří elegantní spojení mezi funkcí a tvarem. V noci velice dobře odvádí svoji práci a dává chodcům důležitý pocit bezpečí. Zároveň také nabízí celou řadu možností tak, že v městské atmosféře dodává osobnější ráz. Ve dne jeho čistý design souzní s různými městskými panoramaty. Svítidlo LINK dělá čest svému jménu (link = spojení) a vytváří rozhodně moderní spojení mezi nocí a dnem. Toto svítidlo je v nabídce v mnoha verzích: s hladkými nebo vzorovanými hlubokými kryty a průhlednými nebo matnými mělkými kryty.

GHM ECLATEC - STANZA

Svítidlo STANZA vzniklo z potřeby omladit, ale ne opustit siluety klasických 4rammených svítidel. Šťastné spojení materiálů dodává tomuto svítidlu kouzelný nádech, který odhalí šarm a tajemství historických měst. A v moderním prostředí svítidlo STANZA naznačí tajemství města, které je přátelské a přívětivé, ale také hledí do budoucnosti. Svítidla STANZA jsou nabízena jako verze pro montáž na dřík sloupu nebo k zavěšení a jsou k dispozici v několika variantách. Ve své LED verzi obsahuje modul SOMLED 1 nebo LED pásky typu BLS.