Home >Značky >SYLVANIA

SYLVANIA

SYLVANIA

Společnost SYLVANIA nyní se sídlem v maďarské Budapešti vznikla na počátku 20. století v americkém městě Boston. Poprvé byl název SYLVANIA použit v roce 1912. Společnost SYLVANIA je přední značka skupiny Feilo Sylvania Group, kterou vlastní společnost Shanghai Feilo Acoustics Co., Ltd. Již více než 100 let se vyrábí svítidla v Belgii, Německu, Francii a Velké Británii.

Společnost SLYVANIA, založená na více než stoletých zkušenostech s lampami a svítidly, je předním světovým poskytovatelem spotřebitelských, profesionálních a architektonicických řešení osvětlení. Společnost navrhuje, vyrábí a instaluje světelná řešení, dále inovuje jednotlivé postupy z technologického hlediska.

Posláním společnosti SYLVANIA je "Osvětlit váš svět" tisíci produkty a službami a odbornými znalostmi v oblasti energeticky účinných řešení připojených k LED a IoT, které mohou dlouhodoboě ušetřet vaše peníze. LED svítidla a žárovky od společnosti SYLVANIA změní váš interiér k nepoznání a osvětlí vaši cestu pro podnikání. Společnost za několik posledních desetiletí využila své znalosti a odborné dovednosti ke stovkám náročných osvětlovacích projektu, od firem až po ohromující městskou krajinu.

Společnost plní nejpřísnější mezinárodní normy managementu kvality ISO 9001. Společnost má k dispozici akreditované měřící laboratoře, které umožňují důsledně kontrolovat veškeré procesy a zajistit vysoké standardy excelence. 

Produkty a řešení se použivají v široké škále aplikací, včetně logistiky a průmyslu, kanceláře, malaobchodu, pohostinství, muzeí a galerií, vzdělávání a rezidenčních a spotřebitelských budov.

Mezi významné zákazníky patři: Muzeum Designu, hotel Hilton v Budapešti, Volvo, Pod, Euler Hermes Real Estate, Municipality Bouscat, Luxaviation Group, Loyn & Co, divadlo V Bahrainu, most Nanpu, Londýnská zeď, hrad Pairi Daiza a mnoho dalšího.

Stránky svítidel: https://www.sylvania-lighting.com/product/en-int/categories/

YouTube kanál: https://www.youtube.com/channel/UC7jLo3Txhh54nD8D1B_OheQ