Home >Značky >GHM ECLATEC >GHM ECLATEC

GHM ECLATEC

GHM ECLATEC

Společnost GHM se sídlem v severovýchodní Francii vznikla v roce 1837, společnost se zabývá výrobky z litiny, hliníku, bronzu a oceli. Nyní zaměstnává více než 600 lidí v regionu.

Společnost GHM splní přání, jak pro veřejnou vybavenost, tak pro soukromé účely. Pro města a obce vyrábí společnost širokou škálu litinových, ocelových a hliníkových stožárů a výložníků ve všech stylech a pro všechna použití, ať už moderní, klasická, dekorativní či funkční řešení. 

Již více jak 170 let společnost GHM navrhuje a prodává městský mobiliář a to lavičky, sloupky, oplocení, odpadkové koše, květináče a fontánky na pití ve stylu klasiky až po současnost. Robustní kvalitu a pečlivý design zaručí, že výrobky zůstanou provozuschopné na dlouhou dobu. 

Pro soukromé zákazníky vyrábí zahradní nábytek, fontány, dekorativní předměty a mnoho dalšího. Výrobky jsou pečlivě navrženy, podrobeny simulacím mechanické pevnosti a samozřejmě splňující všechny příslušné normy.

Mezi prestižní projekty patří pitné fontány Wallace, osvětlení na Champ-Elysées, most Alexandra III či vchod do metra Guimard Paris.

Dnes společnost GHM navrhuje a prodává moderní řešení. Společnost vyváží výrobky do celého světa.

Stránky městského mobiliáře: https://www.ghm-eclatec.com/products/street-furnitures

Stránky sloupů a výložníků: https://www.ghm-eclatec.com/products/poles-brackets

Od svého založení v Lorraine v roce 1927 se společnost ECLATEC specializuje na osvětlení a jeho použití v městském prostředí.

Život, město a příroda jsou zásadní pro design produktů ECLATEC. Za tímto účelem společnost neustále investuje do lidských, technických a průmyslových zdrojů a nepřetržitě přizbůsobuje nejvhodnější řešení. Tyto specializované zdroje umožňují společnosti ECLATEC rychle a přesně předvídat tržní trendy a požadavky zákazníků.

Společnost má fotometrické a mechanické návrhové kanceláře, velké databáze a laboratoř vybavenou specializovanými měřícímí a zkušebními zařízeními a oddělení vývoje a výzkumu usilující o kreativní přístup. Společnost má integrovanou průmyslouvou výrobu a nabízí tak perfektní zvládnutí designu a výroby osvětlovacích řešení.

Společnost se zaměřuje na nabídku vysoce kvalitních produktů, které se prolínají všemi výrobními fázemi od návrhu, výroby a montáže až po konec životnosti, to vše s vysokým stupněm recyklovatelnosti díky použití vysoce kvalitních materiálů. Většina svítidel je vyrobena z tlakově litého hliníku pod vysokým tlakem, což zaručuje, že do sebe jednotlivé součásti přesně zapadají. Svítidla společnosti mají obecně vysokou úroveň ochrany před vniknutím a nárazem. Pozadu nezůstává ani údržba, která je založena na použití vzájemně zaměnitelných LED modulů.

Společnost ECLATEC drží významný tržní podíl ve Francii a operuje ve více než 40 zemích po celém světě. Mezi významná města patří Moska, Řím, Brusel, Londýn, Stockholm, Budapešť, Rabat, Kuala Lumpur, Amsterdam, Canberra mnoho dalších.

Stránky svítidel: https://www.ghm-eclatec.com/products/luminaire