TUNGSRAM SMBt - veřejné osvětlení

TUNGSRAM představuje nejnovější generaci LED svítidel pro veřejné osvětlení. SMBt přináší exkluzivní řešení každé světelné situace. Svítidlo plně nahradí svítidla s HID výbojkami o výkonu 35 až 150W. SMBt je výborné LED řešení pro komunikace všech tříd, městských komunikací a jiných veřejných prostranství, kde je potřeba nižší nebo střední úroveň osvětlenosti.

OMS DALYA M - veřejné osvětlení

Svítidlo pro venkovní osvětlení s širokou variabilitou parametrů a výběrem optik, dle potřeby zákazníka možnost upravit světelný tok, barvu světla od 2700K až do 6500K. Umožňuje i variantu s IoT nodem pro SMART osvětlení.

TUNGSRAM Navona - venkovní svítidlo

Navona je LED řešením, které nahrazuje tradiční svítidla v parcích, na náměstích a v pěších zónách. Nadčasový vzhled kombinuje estetické potřeby s optimální vyzařovací světelnou charakteristikou. Nabízí několik světelných výkonů se symetrickým i asymetrickým vyzařováním s výkony od 20 do 70W tak, aby bylo možné pokrýt různé světelné situace. Navona nabízí významné využití světla v horizontálním i vertikálním směru. V kombinaci s vysokým barevným podáním, které LED světelné zdroje nabízejí (bílé světlo), zajišťuje vyšší rozpoznatelnost tváří a optický komfort. Výhodou je především optický design, který umožňuje svítit přímo a jen tam, kde je to opravdu potřebné.

TUNGSRAM Nobila - venkovní svítidlo

Představujeme nejnovější dekorativní LED svítidlo Tungsram Nobila, v kterém se snoubí estetické venkovní svítidlo a velký výkon. Je navrženo tak, aby nahradilo HID výbojky 35 - 100W a CFL výbojky 24 - 36W. Nobila je skvělé LED řešení pro silnice, kde je zapotřebí respektovat historický vzhled místa.

TUNGSRAM ALIx - průmyslové svítidlo

ALIx, LED venkovní svítidlo přináší naprosto perfektní vlastnosti, styl a atraktivní vzhled. Nejnovější design nabízí excelentní účinnost i při vyšších výkonech pro široké využití, kde jsou třeba osvětlit areály. Použitím technologie reflektorové techniky, Tungsram nabízí kvalitnější horizontální a vertikální osvětlení s vysokou rovnoměrností, zatímco minimalizuje oslnění. Tento systém přináší neobvykle nízkou hodnotu vnímaného oslnění při pohledu zespodu. ALIx poskytuje sníženou spotřebu energie v kombinaci s dlouhou životností, která prakticky eliminuje náklady na údržbu, což přináší značné výhody provozních nákladů po dobu životnosti každého svítidla.

TUNGSRAM AHIx - svítidlo pro 10 až 40m výšky

TUNGSRAM AHIx svítidlo nabízí optimální řešení LED osvětlení pro vysoce svítivé aplikace. Využívá jedinečnou a osvědčenou technologii reflektorového optického systému Tungsram v kombinaci s efektivním tepelným řízením. Excelentní světelná účinnost může být zachována po celou životnost svítidla, dokonce i při extrémních tepelných podmínkách. Široký rozsah různého rozložení světla dělá toto svítidlo univerzálním pro mnoho oblastí použití. AHIx je perfektní volbou pro vysoce výkonné světelné řešení, kde je optická flexibilita a spolehlivost na kritické úrovni.

Zobrazit další