CARANDINI - VEKA
Veka je nová řada svítidel pro aplikace veřejného osvětlení od společnosti Carandini. Jeho elegantní design, nejnovější technologie LED a optické distribuce, které zahrnuje, z něj činí vysoce kvalitní řešení pro hlavní silnice, vedlejší silnice, dálnice, obytné zóny, parkoviště, cyklostezky a přechody pro chodce.

Naše řešení je založeno na nejnovější generaci LED technologie. Vysoká světelná účinnost, pevná konzistence, nízká spotřeba el. energie a snadná údržba. Unikátní ultra tenký design nejnovější technologie a bezkonkurenční kvalita. Zakázková optika umožňuje svítidlům větší rozestupy mezi sloupy, optimální intenzitu a rovnoměrnost osvětlení.

Řada svítidel VEKA se dodává ve čtyřech velikostech (L, M, N, S) v závislosti na požadovaném světelném výkonu, čímž je zajištěn jednotný vzhled a výkon pro různé aplikace veřejného osvětlení.

AEC I-TRON

Svítidlo AEC I-TRON je navrženo pro globální potřeby udržitelnosti a úspory energie. 96 % materiálů použitých při výrobě produktů I-TRON je recyklovatelných.

I-TRON má nyní nový a ještě výkonnější optický modul Pentha. Nová hliníková optika s velmi čistou 99,95% povrchovou úpravou třídy A+ zajišťuje komfortní polopřímé svícení, kdy do středních a větších vzdáleností svítí odrazem a jen pod sebe.

AEC ITALO

ITALO, ikonu v oblasti osvětlení, která má nyní zcela nový design a novou výkonnější a účinnější optiku.

AEC Q-DROME
Svítidlo AEC Q-DROME je navrženo pro globální potřeby udržitelnosti a úspory energie. 96 % materiálů použitých při konstrukci  Q-DROME je recyklovatelných.

Q-DROME má nyní novinku. Optický modul Pentha, který je ještě výkonnější. Nová hliníková optika s velmi čistou 99,95% povrchovou úpravou třídy A+ zajišťuje komfortní polopřímé svícení, kdy do středních a větších vzdáleností svítí odrazem a jen pod sebe.

AEC ARYA

Ekologicky udržitelné světlo
V AEC Illuminazione investujeme hodně do našich produktů, abychom mohli přispět ke snížení světelného znečištění. ARYA získala ocenění ADSA Australian Dark Sky Alliance díky svému výkonu, který zaručoval dokonalou kontrolu světelného toku, eliminoval světelný tok do horního poloprostoru a a zachoval velké dědictví: temnou noční oblohu s co nejvíce viditelnými hvězdami.

THOME LIGHTING - PreLED 2G

Svítidlo PreLED 2G MixColor představuje inovativní formu veřejného osvětlení. Díky vestavěnému modulu ThoMesh je možné svítidla ovládat pomocí mobilního telefonu/tabletu. Společně s nastavením výkonu je možné nastavit i změnu barevné teploty v průběhu noci. Svítidlo, je možno namontovat na rameno výložníku či sloupu, je tvořeno hliníkovým odlitkem a tvrzeným sklem umožňujícím bez nástrojový přístup do svítidla. Vysoké krytí IP66 zajišťuje jeho dlouhodobou životnost. Svítidlo je vysoce odolné proti vlivům počasí i možnému působení vandalů. Polohovací hliníkový kloub umožňuje svítidlo nastavit v rozsahu ± 15°, a to v horizontální i vertikální poloze.

Zobrazit další