Home >Produkty >Vnitřní osvětlení
OMS ZIPAR ADJUSTABLE - nastavitelné svítidlo do podhledu

Toto svítidlo je určené do obchodů například s oblečením, kde je možnost nastavení hlavice svítidla a přizpůsobit tak úhel paprsku světla, jsou dvě varianty reflektoru a to 20 a 40 stupňů. Montáž je do sádrokartonového podhledu.

OMS Classic - svítidlo přisazené

Svítidla jsou určena převážně do škol a univerzit, kde se používají jako náhrada za klasická zářivková svítidla. Výhoda je možnost DALI ovládání.

TUNGSRAM Integrated Mariner - lineární konektorové svítidlo

Toto svítidlo má atraktivní a zároveň neutrální design, který je vhodný pro použití v komerčním, obytném a průmyslovém prostředí. Jedná se o energeticky úspornou a nízko údržbovou alternativu k tradičním zářivkovým voděodolným svítidlům. Integrated mariner nabízí zákazníkům nejlepší poměr ceny a výkonu. Má kompaktní rozměry s vysokým světelným výkonem a plně integrovatelným světelným řešením pro aplikace s vysokými nároky na světelnou intenzitu a odolnost.

OMS SANA - svítidlo do podhledu

Sana je určena do kazetového stropu 600x600 jedná se o základní verzi svítidel do kazetového stropu za nízkou cenu. Ekvivalentem je SANA BSC kde je jedna varianta s 33W bez možnosti úprav. Je to ekonomická varianta ke svítidlu SANA s možností dodání ihned.

OMS NOVIEL II M - svítidlo do podhledu

Toto svítidlo má široké možnosti použití a to v nemocnicích, obchodech, jednacích místnostech , domácnostech a podobně, montáž se provádí do sádrokartonového podhledu. Je několik variant difuzorů a možnost ovládání světel pomocí DALI.

OMS PRETTUS II M - svítidlo do podhledu

Toto svítidlo má široké možnosti použití a to v nemocnicích, obchodech, jednacích místnostech , domácnostech a podobně, montáž se provádí do sádrokartonového podhledu. Je několik variant difuzorů a možnost ovládání světele pomocí DALI, je možná i varianta s nouzovým svícením 3h.