Home >Produkty >Venkovní osvětlení
TUNGSRAM SLBt - veřejné osvětlení

TUNGSRAM představuje nejnovější generaci LED svítidel pro veřejné osvětlení. SLBt přináší exkluzivní řešení každé světelné situace, a to za rozumné ceny. Svítidlo plně nahradí HID výbojky o výkonu 35 - 100W a CFL výbojky 24 - 36W. SLBt je vynikají-cím LED řešením pro malé, střední i velké obce i města. Především tam, kde je nižší až střední provoz. Zvládne původně nesplnitelná zatřídění při různých roztečích i výškách.

TUNGSRAM SMBt - veřejné osvětlení

TUNGSRAM představuje nejnovější generaci LED svítidel pro veřejné osvětlení. SMBt přináší exkluzivní řešení každé světelné situace. Svítidlo plně nahradí svítidla s HID výbojkami o výkonu 35 až 150W. SMBt je výborné LED řešení pro komunikace všech tříd, městských komunikací a jiných veřejných prostranství, kde je potřeba nižší nebo střední úroveň osvětlenosti.

TUNGSRAM Spinella - silniční svítidlo

Představujeme Spinellu, jednomodulové či vícemodulové silniční svítidlo od Tungsram. Od obytných ulic až po dálnice změní Spinella světlo na vaších silnicích. Navržena a vyráběna v EMEA, Tungsram vyvažuje technické potřeby sofistikovaného LED systému s požadavky spolehlivého, venkovního svítidla pro všechny povětrnostní podmínky a zároveň nabízí platformu pro ovládání a inteligenci.

OMS DALYA M - veřejné osvětlení

Svítidlo pro venkovní osvětlení s širokou variabilitou parametrů a výběrem optik, dle potřeby zákazníka možnost upravit světelný tok, barvu světla od 2700K až do 6500K. Umožňuje i variantu s IoT nodem pro SMART osvětlení.

TUNGSRAM Navona - venkovní svítidlo

Navona je LED řešením, které nahrazuje tradiční svítidla v parcích, na náměstích a v pěších zónách. Nadčasový vzhled kombinuje estetické potřeby s optimální vyzařovací světelnou charakteristikou. Nabízí několik světelných výkonů se symetrickým i asymetrickým vyzařováním a navíc s výkony od 16 do 72W tak, aby bylo možné pokrýt různé světelné situace. Navona nabízí významné využití světla v horizontálním i vertikálním směru. V kombinaci s vysokým barevným podáním, které LED světelné zdroje nabízejí (bílé světlo), zajišťuje vyšší rozpoznatelnost tváří a optický komfort. Výhodou je především optický design, který umožňuje svítit přímo a jen tam, kde je to opravdu potřebné.

TUNGSRAM ALIx - průmyslové svítidlo

ALIx, LED venkovní svítidlo přináší naprosto perfektní vlastnosti, styl a atraktivní vzhled. Nejnovější design nabízí excelentní účinnost i při vyšších výkonech pro široké využití, kde jsou třeba osvětlit areály. Použitím technologie reflektorové techniky, Tungsram nabízí kvalitnější horizontální a vertikální osvětlení s vysokou rovnoměrností, zatímco minimalizuje oslnění. Tento systém přináší neobvykle nízkou hodnotu vnímaného oslnění při pohledu zespodu. ALIx poskytuje sníženou spotřebu energie v kombinaci s dlouhou životností, která prakticky eliminuje náklady na údržbu, což přináší značné výhody provozních nákladů po dobu životnosti každého svítidla.