Home >Značky >TUNGSRAM >Tungsram

Tungsram

Tungsram

Společnost Tungsram se v dubnu 2018 vrátila na trh jako inovativní celosvětová značka se sídlem v Maďarsku. Tungsram vznikl odkupem GE Lighting v Evropě a MEAT spolu s globálním byznysem autožárovek. Vyváží více než 95% své produkce a aktivně prodává na více než 100 trzích. Jeho vysoce produktivní dodavatelský řetězec, který se soustřeďuje kolem vlastních továren v Maďarsku a pracuje na nejvyšší úrovni kvality se sítí 1600 dodavatelů a partnerů, představuje významnou výhodu v dnešním konkurenčním prostředí. Na světovém trhu je společnost Tungsram zastoupena jako prémiová evropská značka s designem, vývojem a výrobou v Evropě.

 

Klíčovou hodnotou pro nové vedení společnosti je INOVACE ("Innovation is our heritage"). Tungsram dokázal úspěšně obsáhnout momentální příležitost a vyrostl v technologického lídra již před více než 120 lety. Tungsram jako celek a značka hrál významnou roli v bývalém východním bloku, jeho kapacita zásobovala nejenom tyto trhy. Nyní, jako revitalizovaný, je připraven investovat do nadčasových technologií a rozvíjet globální trhy, příčemž bude posilňovat jádro byznysu - osvětlení.

 

Tungsram se vždy pyšnil lokální výrobou splňující nejvyšší nároky na kvalitu a v tradici pokračuje i dnes výrobou svítidel a technologickým zázemím nesoucím jméno Made in Hungary.

 

Více informací o produktech najdete v sekci PRODUKTY nebo Vám je rádi zašleme, pokud se nám ozvete na info@ekosvetlo.cz. Více o Tungsramu a kompletní katalog produktů v anglickém jazyce najdete na tungsram.com.

Zobraz modal okno validace
Máte dotaz? Kontaktujte nás.
Jméno a příjmení: *
E-mail: *
Telefon (povinné): *
Doplňující informace:
* - Takto označené položky je nutné vyplnit