Home >Značky >OMS

OMS

OMS

OMS

VIZE A HODNOTY / OMS V ČÍSLECH

Filozofií společnosti OMS je udržet pozici technologického lídra ve světelném průmyslu a udávat trendy v oblasti designu, vývoje technologií a zodpovědného přístupu k životnímu prostředí. Spokojený zákazník je jednou z jejich nejvyšších priorit. Společnost OMS chce být schopná vyhovět jakýmkoliv potřebám a požadavkům. Optimalizované výrobní procesy  a přepracovaná obchodní strategie jim k tomu vytváří ideální podmínky.

 

  • Vznik společnosti: 1995
  • Počet zaměstnanců: 750
  • Export: 98%
  • Působnost: 122 zemí světa
  • Celková plocha výrobního podniku: 92 600 m2
  • Průměrné tržby posledních let: 1.690.000.000,- Kč / rok

OMS Lighting je největším výrobcem svítidel ve střední a východní Evropě. Prostřednictvím jejích značek OMS a Unolux přináší světlo k Vám už více jak 20 let. Svým zákazníkům nenabízí jen prvotřídní produkt, ale i nadstandardní podporu a služby. Každý specifický požadavek zákazníka je pro ně výzvou, na kterou odpovídají úspěšným řešením osvětlení. Jejich tým odborníků má k dispozici množství unikátních nástrojů, díky kterým splňuje při světelném řešení každý kvalitativní i normativní požadavek.

 

  • LQS and LQS Composer - jedinečné nástroje pro hodnocení kvality osvětlení vyvinuté společností OMS
  • LMS - nástroj určený na projektování a programování systému řízení osvětlení
  • Nejnovější generace LED technologií z vlastního centra výzkumu a vývoje.

Vysoce funkční nástroje, vysoce kvalitní produkty, nejmodernější technologie a mnohaleté zkušenosti poskytují zázemí, díky kterému dokáží úspěšně realizovat osvětlení každého typu prostoru.

 

Aby toho nebylo málo, OMS je, řekněme matkou pro celý nový systém IoT. CitySys, WorkSys, ShopSys! To jsou SMART systémy, které v současnosti nikoho z lidí, kteří se těmito tématy zabývají nenechají klidným. A to se bavíme opět na úrovni celého světa. Své řešení potřeby a problémů si díky těmto novým systémům najde zcela jistě každá obec, město i podnik.

Podívejte se také na naše stránky o IoT: www.IOT.sys

Stránky svítidel: http://www.omslighting.com/portfolio/

 

Katalog svítidel: https://www.dropbox.com/sh/7tjy3iefz6vpzav/AAAmjepmrRRkkFm3e0xPzaHCa/Catalogues?dl=0&preview=_catalogue_OMS_2-2019-e.pdf&subfolder_nav_tracking=1

Podívejte se na video-kanály společnosti OMS:

https://www.ta3.com/publicistika/304/inteligentny-svet.html

https://vimeo.com/omslighting

https://www.youtube.com/user/OMSlighting

 

Zobraz modal okno validace
Máte dotaz? Kontaktujte nás.
Jméno a příjmení: *
E-mail: *
Telefon (povinné): *
Doplňující informace:
* - Takto označené položky je nutné vyplnit