Home >Značky >AEC Illuminazione >AEC Illuminazione

AEC Illuminazione

AEC Illuminazione

AEC, významný hráč v odvětví osvětlení, je již více než 60 let experimentální dílnou nápadů a inovací. Ve skutečnosti byla společnost od roku 1957 schopna dosáhnout velké mezinárodní slávy v oblasti veřejného osvětlení: Milán, Berlín, Londýn, Oslo, Auckland a Dubaj jsou jen některá z prestižních měst osvětlených AEC Illuminazione. Dnes je společnost důležitým příkladem italské průmyslové dokonalosti, známá a oceňovaná po celém světě.


Hodnota zkušenosti
Využili jsme know-how získané za více než 60 let zkušeností v mezinárodní konkurenci ve všech oblastech osvětlení a víme, jak s nadšením a kompetencí reagovat na výzvy globálního trhu.


Naše firemní aktiva? Lidé.
Schopnost inovovat, aniž bychom ztratili ze zřetele tradici, a silné spojení s územím charakterizovaly náš úspěch, který zaručuje stabilní a udržitelný rozvoj na sociální, ekonomické a environmentální úrovni. Být AEC znamená být součástí jednoho týmu promítaného do budoucnosti, ve kterém jsou lidé tím nejdůležitějším aktivem.

Systém celkové kvality AEC
Firemní filozofie založená na konceptu „Systém celkové kvality“ zajišťuje koncentraci všech fází návrhu a výroby v italské centrále: od výzkumu a vývoje přes design a industrializaci produktu až po jeho distribuci. Strojní zařízení nejnovější generace, velké investice, nejmodernější laboratoře a sofistikované automatizační procesy charakterizují výrobní jednotky AEC Illuminazione, které ji odlišují jako jedinečnou dokonalost v tomto odvětví.


Chytrý průmysl 4.0
AEC Illuminazione je vysoce technologická realita, skutečný italský výrobce LED osvětlení a s příchodem Průmyslu 4.0 zintenzivnil své investice, aby plně převedl své procesy a dnes je 100% udržitelný Chystrý průmysl 4.0. Ve skutečnosti byly v posledních deseti letech provedeny důležité investice do nových strojních zařízení, kolaborativních robotů, automatizovaných systémů a technologií digitálního přenosu dat s cílem neustále inovovat výrobní procesy a zajistit tak efektivní výrobu a vysokou průmyslovou konkurenceschopnost.


Naše mise
Prostřednictvím našeho neustálého úsilí o výzkum a inovace chceme vyvíjet osvětlovací systémy schopné zlepšit kvalitu života lidí a zároveň pomáhat snižovat dopad na planetu. Chceme, aby města byla ekologicky udržitelnější, ale také obyvatelnější a bezpečnější pro lidi v noci. Pracujeme na šíření kultury udržitelného světla a přenášíme naši stálou oddanost obcím, institucím, designérům a občanům.