Home >Produkty >Vnitřní průmyslové osvětlení
TUNGSRAM Integrated Mariner - lineární konektorové svítidlo

Toto svítidlo má atraktivní a zároveň neutrální design, který je vhodný pro použití v komerčním, obytném a průmyslovém prostředí. Jedná se o energeticky úspornou a nízko údržbovou alternativu k tradičním zářivkovým voděodolným svítidlům. Integrated mariner nabízí zákazníkům nejlepší poměr ceny a výkonu. Má kompaktní rozměry s vysokým světelným výkonem a plně integrovatelným světelným řešením pro aplikace s vysokými nároky na světelnou intenzitu a odolnost.

OMS GHADA 2 SURFACED - svítidlo do průmyslových hal

Toto svítidlo je určené do průmyslu a výrobních hal. Je to vlajková loď OMS v této třídě svítidel, umožňuje velkou variabilitu a svím výkonem dokáže pokrýt požadavky zákazníka. Toto svítidlo má možnost jednoho nebo dvou předřadníků.

TUNGSRAM ALIx - průmyslové svítidlo

ALIx, LED venkovní svítidlo přináší naprosto perfektní vlastnosti, styl a atraktivní vzhled. Nejnovější design nabízí excelentní účinnost i při vyšších výkonech pro široké využití, kde jsou třeba osvětlit areály. Použitím technologie reflektorové techniky, Tungsram nabízí kvalitnější horizontální a vertikální osvětlení s vysokou rovnoměrností, zatímco minimalizuje oslnění. Tento systém přináší neobvykle nízkou hodnotu vnímaného oslnění při pohledu zespodu. ALIx poskytuje sníženou spotřebu energie v kombinaci s dlouhou životností, která prakticky eliminuje náklady na údržbu, což přináší značné výhody provozních nákladů po dobu životnosti každého svítidla.

OMS Ghada 2 - TOP průmyslové svítidlo

LED průmyslové svítidlo s velice působivými parametry, které muže odolávat povětrnostním podmínkám. S životností dosahující až 100 000 hodin, spolehlivou provozuschopností při vysokých teplotách, širokým rozsahem svítivosti, výbornou efektivitou a vysokou hodnotou IP a IK, brzy uvidíte reálnou hodnotu tohoto výkonného svítidla.

OMS Svítidlo IP66 - highbay

Tato nová řada svítidel s krytím IP66 nabízí výjimečné spojení parametrů a výkonu pro výškové aplikace, které vyžadují vysokou odolnost proti vodě a nárazům. K dispozici je široká nabídka variant teplot chromatičnosti, barevného podání, úhlu vyzařování a řízení pro co nejlepší přizpůsobení potřebám zákazníka. Navrženo pro náhradu výbojkových a trubicových svítidel.

OMS PARIDA - závěsné průmyslové svítidlo

Svítidlo určené do průmyslových prostorů , snadná montáž a přizpůsobení zavěšení, má možnost ovládání pomocí DALI linek, vyzazařovací úhel je 50 nebo 90 stupňů.